Alex Kharchenko (ygleaf) wrote in lenta_ua,
Alex Kharchenko
ygleaf
lenta_ua

The If You Care Walk (it's plain white)

Всім абсолютно пох, хто і де жирує, скільки буде жирувати чи не буде. Всім взагалі абсолютно все пох. Больовий поріг українського населення, після вбивстсв у відділках, чорноморських флотів і взагалі мерів-наркоманів та президентів-гопників, зараз знаходиться десь в нескінченності. Його досягнути можна тільки, не знаю, атакою міжзоряних хробаків-людоїдів. Продовження повноважень парламенту це так, дрібна прикрість, яка не знаю чи й на всякій кухні буде обговорюватися.
dali_bude

нічого не буде. взагалі.
polar_bird


у четвер 14/X-'10
із початком о 19.00
та завершенням орієнтовно о 21.00

із місцем початку: Контрактова площа, Київ; місцем зустрічі - біля Церкви Богородиці Пирогощої (якщо хтось плутається, орієнтир - дабл кофі)
та місцем завершення: залізничний вокзал (Київ :))

відбудеться що: невеличка прогулянка (потенційно спільна) людей, які вдягнуть білі футболки (або майки) поверх курток, пальт і піджаків.
Біла футболка або майка є у кожного.

Наприклад, моя біла футболка означає для мене чистий аркуш. Я хочу розпочати цю країну з чистого аркуша.


Як зауважив колись той же таки dali_bude, "відсутність комфорту це дуже велика особиста втрата, коли ти живеш і щодня харишся довколишньою дійсністю."

Так, мене харить податковий кодекс. Мене харять схєми і відкати. Мене харить бєспрєдєл мєнтів. Мене харить те, що зараз коїться в судах на всіх рівнях. Мене пригнічують оборудки з землею і забудови парків. Мене напрягають зникнення журналістів. Мене дістають маніпуляції зі статусом російської мови у виконанні малоосвічених рагулів, які нормально не знають жодної мови.

Мене харить те, що у моєму дворі нема контейнерів для сортування сміття, з усвідомленням безальтернативності їх появи в найближчі 10 років у моєму дворі і в усіх дворах цієї країни БЕЗ розпиляння кимось доброї частини сплачених мною податків.

Мене дуже сильно не пре геть недалека перспектива, в якій мене можуть запросто позбавити того, що я ціную.

Але найголовніше, мабуть - мене харять жлобство жлобів і рагулізм рагулів, які насмілюються мною (і вами) керувати.


Орієнтовний маршрут [ну принаймні, моєї] прогулянки у четвер 14 жовтня: Контрактова - Поштова - Європейська - Майдан - Бесарабка - Льва Толстого - Саксаганського - площадь побєди - вокзал.

Що будемо робити: просто іти, балакати про щось, або мовчати_думати_про_своє. Як звичайна прогулянка. Опціонально вхопимо десь чаю по дорозі (або візьмемо термос).

Я не проти привертати увагу перехожих, які будуть, і знову цитуючи dali_bude, "ржати з болєзних". Я тільки за.

У випадку запитання від перехожих, що це означає, я буду відповідати, наприклад, що я проти рагулізму рагулів, а також чучуть проти податкового кодексу, продажних судів і забудови пейзажної алеї.


Спеціально для правоохоронних (після цього слова я посміхаюсь) органів зауважую: я тут не організовую марш нєсогласних, урочисту ходу або інше зібрання. Я собі іду на прогулянку і вдягаю білу футболку поверх куртки. Тому можете розслабитись.

Друзі, якщо раптом так сталося, що вас теж харить згадане вище гівно в цій країні; і якщо у когось також виникне бажання вдягти білу футболку і піти на прогулянку - приєднуйтесь. А можете не приєднуватись саме о 19.00 і саме на контрактовій площі - але якщо бажання є, прогуляємось окремо, і нічого страшного навіть якщо ми зараз не познайомимось. Ми будемо ближчі одне до одного вже самим цим рішенням.

важливо пам"ятати в цей четвер і на майбутнє, що при будь-якій появі поруч і прєд'явах зі сторони органів, які називають себе правохоронними, я, наприклад, відповідаю, що я гуляю в білій футболці. а ви, наприклад, відповідаєте, що ви гуляєте в білій футболці. а ми, наприклад, відповідаємо.. стоп, а хто такі для них ми?


Врешті, де б ви не були - ви можете вдягти білу футболку. Це ж просто.

Якщо ви будете увечері 14 жовтня на якихось інших заходах - вдягніть білу футболку або білу майку. Будь ласка!

Ми можемо прогулюватися разом, а можемо (і так будемо робити в інші дні) ходити на роботу, до університету, до маркету, на тренування - окремо, але в білих футболках.

Починаючи від найближчого четверга я буду кожного разу, виходячи з дому, вдягати білу футболку/майку поверх куртки чи пальта. До якого часу - я не знаю, справді. Yes, I'm that pissed off, and I want change.

Наша сила в тому, що ми маємо бути в різних місцях, і саме тоді ми будемо РАЗОМ.


Моя біла футболка означатиме чистий аркуш. Я хочу розпочати проект Україна з чистого аркуша. Ваша біла футболка може для вас означати і щось інше, але мене цікавить більше те, що у нас спільне.


Я геть не найкращий фахівець із масових комунікацій, я досить втомлююся - зокрема, і від щоденної стрічки новин - і у мене, на жаль, нема багато часу, вміння та/або грошей на самостійне доведення цього месаджу до мільйона потенційно зацікавлених. Але я вірю у своїх друзів, тому напевно можу попросити вас поширити цю інформацію своїми мережами.

Будь ласка, якщо ви вважаєте себе причетним до України і якщо вам не пох - де б ви не були - вдягніть 14 жовтня білу футболку. Вона ж у вас все одно є в шафі. Я вас просто по-людськи прошу. Справді, дуже прошу.

Поміж тим - четвер 14/X-'10, 19.00, Контрактова площа.

Я роблю це, бо я маю гідність.

Бо післязавтра буде пізно.

Я буду в білій футболці.
upd фейсбуковий івент http://www.facebook.com/event.php?eid=147346048641249
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments