Юлия Литовченко (juli_lit) wrote in lenta_ua,
Юлия Литовченко
juli_lit
lenta_ua

Волонтерская Сотня

Наше об’єднання було створено під час подій на Майдані як спільнота волонтерів, що займалися допомогою пораненим на Майдані та родинам загиблих, і згодом реорганізовано у гуманітарну місію.

Напрямки нашої діяльності суто гуманітарні:
1. Розвиток сфери охорони здоровя, що включає в себе медичну допомогу постраждалим в наслідок АТО (пораненим та катованим). Окрім адресної допомоги, ми також допомагаємо лікарням та шпиталям. Під час загострення ситуації надавали перевагу закладам на лінії фронту та клінікам, на які припадає найбільше навантаження по кількості постраждалих. Наразі не існує жодної лікарні в зоні АТО, куди б не було доставлено вантажі із медикаментами, витратними матеріалами та обладнанням від нас. Ми починали у травні з лікарні у місті Ізюм, яка певний час була єдиним медичним закладом, що приймав поранених, і забезпечили потреби Ізюмської лікарні повністю. Наразі під нашою опікою знаходиться лікарні та шпиталі, усі термінові замовлення ми задовольняємо у короткий термін.
2. Другий напрямок нашої діяльності - допомога внутрішньо переміщеним особам. Допомога надається як через Волонтерські центри, найбільший з яких знаходиться за адресою вул.Фролівська 9/11, так і адресно. Також під нашою опікою знаходяться місця компактного проживання ВПО.
3. Третій напрямок, який тісно пов’язаний із попереднім - гуманітарна допомога у зону АТО (продукти, одяг, побутові речі першої необхідності, медикаменти).
4. Четвертий напрямок – це розвиток волонтерства та філантропії і допомога найменш захищеним соціальним групам, з потреб яких у результаті воєнних дій зміщений фокус уваги (дитбудинки, інтернати, притулки для старих, реабілітаційні центри і т.д.).
Наше об’єднання поєднує людей із схожими поглядами щодо волонтерства. Жоден із волонтерів не отримає зарплатню, а заснований нами благодійний фонд «Кожен Може» - один з небагатьох в Україні, що не залишає відсоток від отриманих коштів на власний розвиток.
Фінансові надходження витрачаються суто на потреби людей, яким ми допомагаємо.

Існує п’ять пунктів, де щоденно працюють волонтери та координатори «Кожен може допомогти»:
В Міжнародному виставковому центрі на метро «Лівобережна»,
в другій та сімнадцятій міських клінічних лікарнях,
в офісному центрі на метро «КПІ»
та на вулиці Фролівській.

Основна ідея нашої організації – «Кожен може допомогти».
Можна віддавати свій час і гроші, а можна зробити внесок у вигляді навичок та знань, якщо ви юрист чи бухгалтер, можна надавати консультації та раз на місяць побути волонтером-медиком у центрі на Фролівській, якщо ви лікар,
можна допомогти відвезти речі з одного пункту в інший, якщо в вас є автівка та вільний час.
У вас є організаторські здібності? Чому б не зібрати кошти для благодійного призначення? Існує безліч ідей – вечірка, концерт, фешн-шоу, виставка-ярмарок. Все, що завгодно, ідеї можуть бути найрізноманітнішими. Вам знадобиться відповідний майданчик чи приміщення, власники якого будуть готові надати місце за приваблення публіки. Звіт по переданим коштам ви завжди отрімаєте від наших координаторів.
Існує безліч інших способів займатися благодійністю. Волонтерські центри завжди потребують нашої допомоги.
Ми вважаємо, що робити добрі справи може кожен! Закликаємо і вас допомогати- особливо в межах вашої професійної діяльності.

‪#‎коженможе‬ ‪#‎коженможедопомогти‬
Горячая линия ВЦ в МВЦ 050 254 18 11
Финансовая помощь:
ПриватБанк
КОЖЕН МОЖЕ МБФ БО
ЕДРПОУ/ДРФО 39358226
МФО 300711
№ 26006052735797 UAH
Призначення платежу- благодійний внесок.

Tags: благочинність
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments