sabrina_z_Rujiny (sabrina_lite) wrote in lenta_ua,
sabrina_z_Rujiny
sabrina_lite
lenta_ua

Новітні дисиденти

Російський поет став жертвою репресивної системи за свою симпатію до України.

Хай ті, хто впрягаються за Загульску та інших місцевих "антифашистів" і постійно волають про диктатуру хунти, уважно  прочитають сей матеріял. Мо'розуму хоч трохи побільшає.


"Його звинувачують у скоєнні злочинів, які передбачені частиною 1 статті 282 КК РФ (дії, спрямовані на збудження ненависті або ворожнечі, а також на приниження гідності людини або групи осіб за ознаками статі, раси, національності, мови, походження, ставлення до релігії...).

За словами Бившева, 42-річного жителя селища Кроми, у підсумковій частині обвинувального документа зазначена «повна відсутність обставин, які пом'якшили б покарання обвинуваченого Бившева А.М.».

Олександр Бившев приводить частину з обвинувачень: «Здійснюючи свій злочинний намір, Бившев А.М., усвідомлюючи фактичний характер і суспільну небезпеку своїх дій, передбачаючи неминучість настання суспільно небезпечних наслідків і бажаючи їх настання, розмістив на своїй персональній сторінці в соціальній мережі „Вконтакті“ власний вірш під назвою «Українським патріотам» [цей вірш можна прочитати, перейшовши за гіперпосиланням в 1 абзаці статті — прим.авт.].

Російський поет наводить у листі «Великій Епосі» цитати показань його колег-земляків: «У цьому вірші Бившев А.М. виступав за Україну і в жорсткій формі критикував Росію і чинну владу», «прославляв нацистську політику України», «виступає із закликами до знищення громадян Росії насильницьким шляхом» (поет стверджує, що ця фраза була майже у кожного з тих, хто виступав у ролі свідків).

 У той же час, поет каже, що основний посил його вірша був абсолютно прозорий: в українців є повне право захищати свою землю від будь-якого вторгнення ззовні."

Джерело - тут.
Tags: Росія, поети, репресії
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments