sabrina_z_Rujiny (sabrina_lite) wrote in lenta_ua,
sabrina_z_Rujiny
sabrina_lite
lenta_ua

Слава героям! І героїням - теж.

Originally posted by sabrina_lite at Слава героям! І героїням - теж.
Народ мій є!
В його волячих жилах
Козацька кров пульсує і гуде.

Василь Симоненко


Чи здається мені, чи ні, але зима ніби скінчилася і ми стоїмо на порозі нової пори цвітіння. А мали б уже, якщо вірити ватяним балакунам, перемерзнути без газу й тепла. Та не перемерзли. Хіба що нежиттю дехто перехворів, ото й усе. Тепер у тренді нова страшилка: у наших крамницях порожні полиці, тому скоро почнеться голод.((( Ну так, ціни зросли, і полиці порожні де-не-де зустрічаються, але голодувати ми, вочевидь, будемо так само, як мерзли взимку. Неправильно. Не так, як хотілося б цього самі знаєте кому. Що буде далі? Спробую передбачити: улітку настане страшенна спека, але українцям ніде буде подітися - на Чорне море не пустять, б вже "не наше", на Азовське - теж, бо близько війна... І буде народ ховатися у ставочках. А місця там замало, на всіх не вистачить... Коротше кажучи, простір для фантазій тут є.

Тепер звернім увагу на невеселу реальність. У моєї доброї знайомої на війні поранено подругу. Молоде дівча, вчорашня студентка, добровільно пішло на передову - й одержало там "гостинця". Зараз у госпіталі. Завтра планую бути на роботі у Жені, підтримаю, чим зможу.

Закликаю до цього і вас:

Більченко Євгенія Віталіївна,

номер картки: 4149 4377 3432 2538 (Приват-банк)


Розумію, що з грошима зараз у багатьох сутужно, проте навіть невелика сума може суттєво допомогти Олені (так звати поранену дівчину). Кожен боєць має знати і відчувати, що за плечима в нього стоять тисячі небайдужих людей. Так переможемо.

Будьмо.
Tags: оборона України, передай далі, потреби
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments